Zabezpečovací systém

Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm JABLOTRON 100+ kompletne ochráni vašu domácnosť, chatu či firmu. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie, a to všetko i na diaľku prostredníctvom aplikácie.

Alarm JABLOTRON – na čo slúži a čo ponúka?

Zabezpečenie, kontrolu, automatizáciu. Je to veľmi sofistikovaný a premyslený systém, ktorý je ale veľmi jednoduchý navonok aj na ovládanie. Okrem toho, že chráni vás a váš objekt, dokáže plniť veľké množstvo automatizovaných úloh. Chráni vás navyše pred rôznymi environmentálnymi vplyvmi a rizikami ako záplava, požiar, únik plynu alebo únik oxidu uhoľnatého.

Do akých objektov je vhodný?

Do všetkých. Systém JABLOTRON ponúka okrem zbernicového aj bezdrôtové riešenie všetkých periférii, vďaka čomu vieme systém nainštalovať naozaj všade. Môžeme Vám nainštalovať alarm do bytu, domu, na firmu alebo chatu.

Ako sa JABLOTRON ovláda?

Intuitívne. Alarm sa riadi princípom semaforu. Zelené svetlo na ovládacom segmente znamená, že daná sekcia je odblokovaná a červené svetlo opak. Systém je možné ovládať aj elegantným diaľkovým ovládačom. Jedným ovládačom si otvoríte príjazdovú aj garážovú bránu, rozsvietite svetlá a vypnete alarm. Pomocou prehľadnej aplikácie MyJABLOTRON môžete pohodlne ovládať celý systém, ako napríklad aj vykurovanie v jednotlivých miestnostiach.

Viac informácii…

Koľko zabezpečovací systém stojí?

Cena alarmu záleží od veľkosti systému. JABLOTRON ponúka veľké množstvo možností nielen ako ochrániť svojich blízkych a svoj majetok, ale aj ako rozšíriť a inteligentne ovládať vašu elektroinštaláciu. Pri tvorbe cenových ponúk sa snažíme našim klientom ponúknuť viac variant systému v rôznych cenových hladinách.

Orientačná cena systému do rodinného domu je 2.400€ s DPH vrátane montáže.

Ako prebieha inštalácia?

Po odsúhlasení cenovej ponuky a potvrdení objednávky prichádza na rad montáž systému. Termín montáže býva vačšinou 2 týždne od potvrdenia objednávky. Ráno dorazíme na stavbu, podpíšeme potrebné dokumenty (zmluva o dielo) a systém nainštalujeme. Po inštalácii systém naprogramujeme a vás zaškolíme. Následne vypíšeme protokol, a tým je systém odovzdaný pre vaše užívanie.

Ak je váš objekt ešte v stave výstavby, môžu naši technici pripraviť kabeláž pre celý systém. Prípadne vám zabezpečovací systém podľa vašich potrieb naprojektujeme a vášmu elektrikárovi poskytneme kompletný zoznam káblových trás. Na stavbu vám navyše dodáme potrebný kábel.

 

 

Servis

V prípade Vášho záujmu o rýchly a profesionálny servis uzavrieme po inštalácii tzv. servisnú zmluvu. EZS je citlivý systém, ktorý si vyžaduje pravidelné revízie. Našim zákazníkom ponúkame pravidelný servis s ročným intervalom pri ktorom skontrolujeme celý systém, prípadne vymeníme potrebné batérie.

Záručná doba

Našim zákazníkom ponúkame na inštaláciu a alarm7 ročnú záruku.

Hot-line

Službu Hot-line poskytujeme zdarma každému nášmu zákazníkovi s platnou servisnou zmluvou.

Servisnú požiadavku nám môžete poslať aj kontaktným formulárom alebo emailom.

So spoločnosťou bola bezproblémová komunikácia. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a nebolo nutné nič vŕtať ani búrať.

Filip B.

Veľmi si cením detailné zaškolenie. Servis tiež funguje skvele. Keď jeden modul nefungoval, tak ho ešte v ten istý deň prišli zadarmo vymeniť.

Aneta M.

Veľmi kultivovaní a odborne zdatní technici. Všetko prebehlo tak, ako bolo dopredu dohodnuté.

Peter K.

Mám záujem o vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky na zabezpečovací systém JABLOTRON 100+

Odoslaním formulára udeľujem súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov spoločnosti ORPEL s.r.o. za účelom vytvorenia ponuky bezpečnostného systému. Súhlas je dobrovoľný, je poskytovaný na dobu neurčitú a môže byť kedykoľvek odvolaný.