O nás

O firme

V DAŇKO Energy sme hrdí na našu históriu a na to, ako sme sa vyvíjali. Naša prítomnosť na trhu sa datuje od roku 1992. Naše začiatky súvisia s výrobou a vývojom elektrotechnických zariadení, kde sme sa špecializovali na vývoj protipožiarnych systémov a automatizáciu chladenia pre poľnohospodárske senníky, ktoré sme následne inštalovali po celom Slovensku.

Náš rast pokračoval výrobou vlastných elektromerových rozvádzačov ktorých sme vyrobili a  nainštalovali viac ako tisíc. V roku 2001 sme otvorili vlastnú predajňu elektroinštalačného materiálu v Trstenej, ktorá je stále v prevádzke.

Naše cesty nás zaviedli aj za hranice Slovenska. Od roku 2018 sme začali realizovať elektroinštalácie aj v zahraničí, kde sme sa podieľali na mnohých veľkých projektoch. V zahraničí sme tiež začali vyrábať priemyselné rozvádzače pre rôzne technológie.

Dnes je naše portfólio služieb široké a zahŕňa nielen alarmy, rekuperácie a fotovoltaiku, ale aj inteligentné elektroinštalácie, bleskozvody, prenájom montážnych plošín, revízie, zemné a výkopové práce v neprístupných terénoch. Sme DAŇKO Energy – váš spoľahlivý partner v oblasti elektrotechniky a energetiky.