Prenájom plošín

Zavolajte si na pomoc na chalupe alebo firme jednu z našich montážnych plošín a uvidíte, ako Vám plánovaná práca pôjde od ruky. Pri prácach vo výškach z montážnej plošiny navyše nevzniká nebezpečenstvo pádu a minimalizujete riziko zranenia seba alebo svojho zamestnanca.

Ako prebieha prenájom plošiny?

Nižšie na stránke nájdete jednoduchý formulár, ktorý v prípade záujmu o prenájom plošiny vyplníte. V priebehu nasledujúcich 24 hodín Vás budeme kontaktovať s cieľom upresniť detaily zákazky a overiť, či sme schopní ju s našou technikou zrealizovať. V dohodnutý termín dorazíme na miesto určenia a pokiaľ sa jedná o odbornú prácu vo výškach (stolárstvo, klampiarstvo, atď.), Vášho pracovníka zaškolíme ako montážnu plošinu ovládať a ako dbať na bezpečnosť. Vybavíme ho istiacimi prvkami a náš technik bude zo zeme dohliadať na bezpečnosť práce. Technik vie kedykoľvek prebrať ovládanie a odvrátiť tak nebezpečenstvo. V prípade, že sa nejedná o odoborné práce (umývanie okien, čistenie odkvapov, atď.), realizuje práce priamo náš technik.

Cenník prenájmu

Výjazd v rámci okresu TS20

Výjazd v rámci okresov NO DK RK LM 35

Výjazd v rámci okresov CA KM ZA MT – 50

Výjazd v rámci okresov BY PU PB IL PD TR BB BR PP SN LE KK 75

Výjazd do ostatných okresov naceníme individuálne podľa vzdialenosti.

Hodinová sadzba prenájmu – 1 až 4 hodiny / 35

Hodinová sadzba prenájmu – 5 až 7 hodín / 30

Hodinová sadzba prenájmu – 8 až 9 hodín / 25

Uvedené ceny sú bez DPH.

Objednávka prenájmu montážnej plošiny

Po vyplnení formulára Vás budeme kontaktovať s cieľom upresniť detaily zákazky. Vyplnenie formulára sa nepovažuje za záväznú objednávku.

 

Prenájom plošín