Čas zaslúženého odpočinku sa blíži a tento rok to možno bude aj inde ako len u vás na záhrade. Aby ste mohli vyraziť na cesty, ubezpečte sa, že vaše poplašné zariadenie JABLOTRON je v najlepšej možnej forme. Letná sezóna so sebou prináša množstvo radosti, ale zároveň aj vrcholí sezónanezvaných hostí“.

Servisný technik môže skontrolovať poplašné zariadenie na diaľku

Ak na zabezpečenie využívate alarm JABLOTRON, nie je nič jednoduchšie ako dohodnúť si servisnú prehliadku so svojím inštalačným partnerom.

Ako je štandardom pri vysoko kvalitných elektronických systémoch, jej zabezpečenie je veľmi jednoduché. Technik všetko rýchlo skontroluje cez vzdialené pripojenie. Týmto spôsobom jednoducho skontroluje funkčnosť vášho poplašného zariadenia.

Ak situácia vyžaduje, aby bol osobne prítomný, napr. z dôvodu výmeny batérie alebo výmeny či opravy nefunkčného zariadenia, je možné dohodnúť si krátku návštevu v čase, ktorý vám najviac vyhovuje.

Zautomatizujte si všetko, čo potrebujete

Potrebujete niekoho, kto by vám pomohol s domom a záhradou počas prázdnin? Náš technik vám pomôže. Aspoň obrazne. Môže nastaviť mnoho automatických udalostí v alarme JABLOTRON.

Pravidelné zavlažovanie záhrady. Žiaden problém. Systém každé ráno vytiahne rolety, alebo každý večer zapne svetlá. Dom nevyzerá opustený a odrádza zlodejov od vlámania.

Poplašné zariadenie vám síce zvieratá nenakŕmi, ale počas svojej neprítomnosti sa môžete dohodnúť s priateľmi alebo susedmi a udeliť im dočasný prístup, napríklad do záhrady, kôlne či domu. Aj v tomto prípade bude alarm sledovať každý ich krok.

Automatizáciu môžete používať aj vtedy, keď ste doma. Otvorte záhradnú bránu zablikaním reflektorov na aute, nechajte si automaticky rozsvietiť domové svetlá pri vstupe a ovládajte vykurovanie podľa svojho želania.

Vďaka aplikácii máte okamžitý prehľad

Kedykoľvek si skontrolujte, čo sa deje u vás doma. Ak máte k systému priradené foto detektory alebo kamery, môžete skontrolovať svoj dom a záhradu aj na diaľku. Pomocou aplikácie MyJABLOTRON môžete ovládať svoj alarm odkiaľkoľvek. Možno chcete pustiť cez bránu do garáže kuriéra, ktorý vám nesie balík potápačského vybavenia. Potom ju môžete znova zabezpečiť a nemusíte sa obávať o svoje cennosti.

Nenechávajte si to na poslednú chvíľu

Kontaktujte svojho technika a vyberte si vhodný dátum na kontrolu svojho alarmu.

Ešte nemáte spoľahlivé poplašné zariadenie Jablotron? Nechajte si nainštalovať nové zabezpečovacie zariadenie, aby ste tento rok mohli odísť na dovolenku s dobrým pocitom.

 

 

© Jablotron