Nebolo by skvelé, mať doma verného sluhu, ktorý by vám spoľahlivo splnil každé prianie? Alarm JABLOTRON túto rolu ľahko zastúpi a urobí maximum pre vaše pohodlie. Na váš rozkaz buď okamžite, alebo v predvolenom čase vykoná to, čo si budete priať. Napríklad sám zatiahne žalúzie.

Alarm sa vám prispôsobí kdekoľvek na svete

Ústredne systému JABLOTRON 100+ majú naprogramovaný režim DEŇ/NOC. S jeho pomocou je možné nastaviť požadované úkony spojené práve s rôznymi potrebami cez deň alebo v noci.

Napríklad spomínané žalúzie. Aby vám po súmraku nemohol nikto nazerať do súkromia, alarm ich v správnom čase sám zatiahne. Súčasne môže rozsvietiť svetlo na príjazdovej ceste k domu alebo orientačné svetlá v chodbách vašej firmy.

Je to skvelá vychytávka aj počas vašej dovolenky – takto automatizovaný dom pôsobí stále obývane a zlodeji sa mu na svojich trasách skôr vyhnú.

Automatizácia domácnosti alebo firmy

Zabezpečovací systém má prvotne plniť funkciu vášho ochrancu. Čo keby to ale bol aj pomocník, ktorý urobí maximum pre váš komfort? Rôzne akcie ako napr. spustenie zavlažovania trávnika a záhonov, ovládanie žalúzií, regulácia kúrenia alebo rozsvätenie svetiel zvládne presne podľa vašich pokynov.

Navyše si môžete vybrať z niekoľkých spôsobov spustenia/nastavenia udalosti:

  • kedykoľvek potrebujete, prostredníctvom klávesnice alebo aplikácie MyJABLOTRON,
  • v presný deň a čas podľa kalendára,
  • použitie režimu DEŇ/NOC – vďaka GPS lokácii systém presne vie, kde sa nachádzate a kedy v danom mieste slnko vychádza a zapadá.
Prebudenie na objednávku

Vráťme sa ešte k žalúziám. Spánok vyžaduje tmu, ale prebúdzanie v tmavej miestnosti môže byť dosť náročné. Nechajte si naprogramovať otvorenie žalúzií presne podľa vašich ranných návykov. Alebo využite skratky v iOS a akonáhle vám iPhone zapne budík, alarm JABLOTRON súčasne otvorí žalúzie a vpustí do spálne denné svetlo.

Chcete sa opýtať na viac podrobností alebo hľadáte montážneho technika, ktorý vám alarm navrhne a nainštaluje? Ozvite sa nám, radi poradíme a vymyslíme pre vás riešenie na mieru.

 

 

© Jablotron